• Ostatnie pytania
 • Popularne pytania

Jak poderwać koleżankę z klasy?

Mam koleżankę z klasy nie wiem jak ją poderwać? pomocy

  author

  Jack Sparrow
  Dodane 6 rok temu

  No, na to chyba nie ma uniwersalnej recepty. Wszystko zależy od dziewczyny, jaka jest, czym się interesuje, z kim się zadaje (z jakiego rodzaju ludźmi), a nawet jak się ubiera. Jeśli się nią interesujesz, to pewnie potrafisz odpowiedzieć, przynajmniej ogólnie, jaką jest osobą. Napisz kilka słów, jaka jest ta dziewczyna, a na podstawie tego może coś ci podpowiem.

   author

   Jack Sparrow
   Dodane 6 rok temu

   Ech, zapomniałem, że chyba nie możesz już edytować swojego pytania. W takim razie spróbuj zajrzeć na tę stronę: http://www.agnieszka.com.pl/jak_poderwac.htm
   Tam dziewczyna wypowiada się na ten temat, więc chyba jest to osoba jak najbardziej kompetentna. A od siebie dodam, że dziewczyny generalnie lubią facetów, którzy po pierwsze, robią wokół siebie dużo szumu i skupiają na sobie uwagę innych (dziewczynom wydaje się, że ktoś taki jest po prostu ważny), a po drugie, lubią gdy faceci je adorują, komplementują itd, itp. To uogólnienie, ale w większości przypadków się sprawdza. Powodzenia!

    Julia1002m
    Dodane 4 rok temu

    poprostu zagadaj typu masz porzyczyć długopis?a potem pójdzie z górki….sama to wiem bo wkońcu jestem dziewczyną.

     Angellove1998
     Dodane 4 rok temu

     Każda dziewczyna jest inna. Popytaj jej najlepszą przyjaciółkę, co ona lubi i zaskocz ją. Albo po prostu powiedz jej prawdę.

    Odpowiedz na to pytanie:

    Musisz się zalogować, aby udzielić odpowiedzi. Zarejestruj się, zajmie Ci to 5 sekund :)


    ZANIM DODASZ SWOJĄ ODPOWIEDŹ - PAMIĘTAJ:
    • zarówno zadanie pytania jak i udzielenie odpowiedzi jest równoznaczne z akceptacją regulaminu
    • publikowane odpowiedzi są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Serwis www.mampytanie.com nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.
    • redakcja serwisu www.mampytanie.com pragnie, aby wszelka dyskusja na łamach niniejszego portalu prowadzona była w sposób kulturalny, z szacunkiem wobec innych użytkowników. Prosimy, aby nie obrażać się wzajemnie, nie używać wulgaryzmów i epitetów powszechnie uważanych za obraźliwe. Zwracamy również uwagę, aby nie wypowiadać fałszywych, niezweryfikowanych oskarżeń wobec innych osób.
    • w internecie nikt nie jest anonimowy. Osoby, które poczują się urażone wypowiedziami innych użytkowników mogą zgłosić to stosownym organom ścigania, które latwo ustalą dane personalne wskazanego internauty. Redakcja serwisu www.mampytanie.com będzie w tym zakresie współpracować z organami ścigania.
    • prosimy nie umieszczać w swoich wypowiedziach ogłoszeń własnych oraz treści promujących serwisy www inne niż www.mampytanie.com, a także adresów internetowych innych niż www.mampytanie.com
    • moderator serwisu www.mampytanie.com zastrzega sobie prawo do usuwania wypowiedzi, jeśli w jego ocenie zostaną złamane wspomniane wyżej zasady lub zostaną naruszone powszechnie obowiązujące przepisy prawa lub normy moralno – etyczne.

    Inne pytania


Info
Info